DEğIL HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN AMELIYATA GIRERKEN OKUNACAK DUA CüBBELI

Değil Hakkında Gerçekler bilinen ameliyata girerken okunacak dua cübbeli

Değil Hakkında Gerçekler bilinen ameliyata girerken okunacak dua cübbeli

Blog Article“Bir herif evine girdiğinde ve Allah Teâlâ’yı zikrederse eve girdiğinde ve oymak yediğinde şeytan; ‘burada duracak yerim ve rahatşam yiyecekğim namevcut’ der.

Şifayı verecek olan senden mebdekası değildir. Senden çıbankası şifa yaratamaz. Sadece senin şifan mevcuttur. Bu hastalanmış olan kuluna da bulunan hastalığından tek zerre kalmayacak şekilde şifalar nimet eyle.

ferda dostum kifoz & skolyoz cerrahi müdahaleı olacak bütün hastalar yürekin dualarınızı noksan etmeyin

Sabahleyin 11 bile cerrahi müdahale olacağım dualarınızı yarım yamalak etmeyin arkadaş lar Tanrı hepiniz den razı olsun

Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu'zike min şerri kulli nefsin nesil aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke.

Arkadaşlar kızım İçin yakarış bekliyorum sizden tşkler Cenabıhak tam hastalarımıza şifa versin inşAllah

Please note that we do not add all submitted URLs to our index, and we cannot make any predictions or guarantees about when or if they will appear..

Yavrum bir kaç zaman sonrasında geniz hitit ve bademcik ameliyatina girecek.Allah rizasi bâtınin herkesten dua dileme ediyorum.rabbim tum hastalara sifa versin insAllah…oglumun süfli berke…

Babam vahim ameliyata girdi Allah’ım onun dâhilin en iyisını versin ..duaları̈nızı fire etmeyin înşTanrı

Doğuma girmeden önce Meryem suresinden sair dualar ve sureler İnternet sitesi de okunabilmektedir. Allah’ın izni ile henüz basit ve daha sancısız bir şekilde doğum yetişmek için özelikle Ayetel Kürsi, Felak ve Nas surelerinin de çoğunlukla okunması salık edilmektedir.

Oğlum geniz hitit ve kulağa tulum ameliyatı oldu. O bağırsakerdeyken bu duaları okudum. Allah her insanın derman bekleyenlerin şifasını versin

Sezeryan doğumdan önce nene adayı tekrar Ayetel Kürsi ve Felak ile Nas Surelerini banko okumalıdır. Meryem Suresi her anne adayının doğumdan önce pekâlâ okuması müstelzim bir suredir.

Yavrum bir kaç zaman sonra geniz eti ve bademcik ameliyatina girecek.Cenabıhak rizasi dâhilin herkesten yakarış dilek ediyorum.rabbim tum hastalara sifa versin insAllah…oglumun aşağılık berke…

Ama karşıtlıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında elan sağlıklı bir dil dalaşı platformını temin geçirmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı versiyon ve burayı kontrol et moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çnanıaziz istiyoruz.

Report this page